Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
wojo7
Junior Member
Od: 08.2012
Offline
#
4576
29.09.2012, 18:33
Mam do sprzedania monitor 20cali firmy BENQ , szalik wisły i inne.TANIO ! Wiecej pod tym adresem
:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6995557
Zapraszam!
wojo7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojo7
Znajdź inne posty napisane przez wojo7