Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19372
Stary 29.09.2012, 17:34
A'propos sondy na Interii tez nie moglem zaglosowac. A wczesniej jej nie widzialem Tak jak by ktos podlozyl od razu wyniki.
Btw Czy kros zna przyblizone liczby uczestnikow marszu?