Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 29.09.2012, 14:09
Matejas na złe i na dobre ale niektórzy naprawde myślą że Wisła to ManU,Barcelona,Milan ,czy Dortmund że co roku będzie mistrzem .Niestety czasy się zmieniły i czołówka też teraz wyścigu po mistrza nie ma już trzech teamów jak kiedyś.Lechia,Śląsk,Polonia zaczęły się zbroić i powoli pokazują pazury przez co mogą się zacząć liczyć w grze bynajmniej o PP albo o miejsce na podium w pierwszej 4ce.Może śmieszne ale prawdziwe
Pablo84 W Wiśle też tego nikt nie ukrywa bo było już to powiedziane dawno temu raz i nie trzeba tego powtarzać Manchester, Liverpool też nie ukrywają ale nie chwalą się głośno swoimi kłopotami finansowymi.Aczkolwiek jakby Legia zbankrutowała jeszcze przed albo na początku następnego sezonu to byłoby naprawde ciekawie.Ciekawe czy zbiegiem czasu Legia skończy jak pewny team z Glasgow
Odpowiedz cytując