Wczoraj z ciekawości włączyłem "szkło kontaktowe.Prowadzący o dziwo nie atakował opozycji a zwyczajnie wpowiadał się na temat ostatnich dni.Oberwało się lekko parti rządzącej, to zadzwonił zaraz jakiś stary dziad zbulwersowany, że Miecugow jest przeciwko PO. Ten zaczał się tylko śmiać i zaraz pana wyłączyli.
Nie sądziłem, że dożyje takich czasów, by komulkolwiek z TVNu zarzucali, że jest przeciwko PO
