Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 29.09.2012, 10:23
Wisła robi sprawozdania wymagane ustawą: sprawozdanie roczne, rachunek zysków i strat, z ktorych trudno wyczytać wiele danych, a spora częśc z nich jest po prostu skomasowana w jednej rubryce.

Kiedy cyztam sprawozdanie takie jak sprawozdania OL, ktore kiedys zamieścilem, tam jest wszytsko: każdy zakup, kazdy transfer, każdy koszt w rozbiciu na pozycje, każdy przychód w rozbiciu na pozycje
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując