ślimak napisał(a):

|
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.
|
z tym co gramy to wczesniej czy pozniej i tak nas to czeka.
Piast nas zaatakuje i bedzie kocioł.Juz widze te wykopy na 30 metr i szukanie Genkova ktory ...lezy.
Ogladanie Wisly w tym sezonie ,temu nawet Chuck Norris nie dalby rady.