Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 28.09.2012, 22:51
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie wygramy z Piastem, to za tydzień możemy być już bardzo blisko strefy spadkowej.


z tym co gramy to wczesniej czy pozniej i tak nas to czeka.


Piast nas zaatakuje i bedzie kocioł.Juz widze te wykopy na 30 metr i szukanie Genkova ktory ...lezy.
Ogladanie Wisly w tym sezonie ,temu nawet Chuck Norris nie dalby rady.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując