|
Musze powiedziec ze patrzac na gre Widzewa ,na Polonii a potem na Wisle ,to wyglada jakbysmy byli lige nizej.
Co ten Probierz tłucze z nimi dzien w dzien ze nie potrafia zagrac z klepki jednego zagrania,a dzis taki Widzew gral to caly mecz.Nie moge tego pojać.
|