Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22359
Stary 28.09.2012, 22:43
Musze powiedziec ze patrzac na gre Widzewa ,na Polonii a potem na Wisle ,to wyglada jakbysmy byli lige nizej.

Co ten Probierz tłucze z nimi dzien w dzien ze nie potrafia zagrac z klepki jednego zagrania,a dzis taki Widzew gral to caly mecz.Nie moge tego pojać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując