Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22357
Stary 28.09.2012, 21:43
Muszę powiedzieć, że przyjemnie oglądało się mecz Polonii W z Widzewem, zwłaszcza w II połowie. Dużo akcji podbramkowych, 4 gole padły . Wg mnie Widzew przegrał głównie z słabej dyspozycji Mielcarza. Wg mnie przy straconych golach mógł szybciej reagować.
Odpowiedz cytując