|
Muszę powiedzieć, że przyjemnie oglądało się mecz Polonii W z Widzewem, zwłaszcza w II połowie. Dużo akcji podbramkowych, 4 gole padły . Wg mnie Widzew przegrał głównie z słabej dyspozycji Mielcarza. Wg mnie przy straconych golach mógł szybciej reagować.
|