Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19818
Stary 28.09.2012, 17:53
blanco napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie co się dzieje z Damianem Burasem ?
Jakaś kontuzja , czy nie gra bo go odsunęli ?
To był tylko taki transfer na odczepnego, żeby się coś działo i żeby Łysy mógł się poszczycić kolejnym młodym, zdolnym Polakiem. Choć według mnie przy obecnej sytuacji naszej drużyny powinien zostać sprawdzony w meczu o stawkę. A najbliższa okazja będzie w poniedziałek. Bo przecież nie na Legii...
Odpowiedz cytując