blanco napisał(a):

Ktoś wie co się dzieje z Damianem Burasem ?
Jakaś kontuzja , czy nie gra bo go odsunęli ?
|
To był tylko taki transfer na odczepnego, żeby się coś działo i żeby Łysy mógł się poszczycić kolejnym młodym, zdolnym Polakiem. Choć według mnie przy obecnej sytuacji naszej drużyny powinien zostać sprawdzony w meczu o stawkę. A najbliższa okazja będzie w poniedziałek. Bo przecież nie na Legii...