domin_czyzyny napisał(a):

|
Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.
|
Lamey zdobył bramkę z Litexem i miał asystę ze Skonto. Należy mu się gra.
Aha. Bo bym zapomniał, zdobył bramkę z ŁKS-em.