Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.09.2012, 17:25
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Co do Burligi, to tez czasem mnie denerwuje, ale to on dał nam remis z Podbeskidziem i to on tez dogral Meliksonowi z Lechia. Więc pośrednio przyczynil sie do zdobycia 4 pkt dla Wisły. Należy mu sie gra.
Lamey zdobył bramkę z Litexem i miał asystę ze Skonto. Należy mu się gra.

Aha. Bo bym zapomniał, zdobył bramkę z ŁKS-em.
Odpowiedz cytując