jakkfk napisał(a):

Ultrasi nie zaakceptowali tematu
|
... na to wygląda ...
... to zacytuję jeszcze to co każdemu wisi powyżej na stronie tego Działu:
"Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj."
Temat spełnia założenia formalne Działu, bo ja chcę.