Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 28.09.2012, 16:32
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Ultrasi nie zaakceptowali tematu
... na to wygląda ...

... to zacytuję jeszcze to co każdemu wisi powyżej na stronie tego Działu:
"Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj."

Temat spełnia założenia formalne Działu, bo ja chcę.
Ostatnio edytowane przez yarow : 28.09.2012 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując