Taka np Polska liga i opcja be a refree. Wcielasz się w sędziego Małka, w tygodniu poprzedzającym spotkanie musisz zmienić płytę na GTA i udajesz policjanta, przychodzi weekend, w sobotę jedziesz do lasu spotykasz się z gościem, chowasz kasę w bagażnik, zmiana płyty i gwiżdżesz w niedzielę mecz
Najpierw będę trenował, ale cały wieczór jestem na live dzisiaj, jak ktoś chętny na grę to pisać.