Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.09.2012, 08:41
Matejas,

C) A co jesli to Twoje dziecko od poczatku bylo rozpuszczane zabawkami(transfery) i nikt nie myslal co bedzie jesli rodzice kiedys odejda lub przestanie ich stac na zaspokajanie potrzeb dziecka ktore mu sami wpoili?
Takie dziecko rozpuszczone i bez podstaw do tego by samodzielnie egzystowac(system szkolenia, baza treningowa, sprawny system zarzadzania) w zyciu sobie nie poradzi.

I kto jest winien dziecko(Wisla/klub) czy rodzic(Cupiał)?

Nie trzeba zagladac Cupiałowi w portfel aby powiedziec, ze przerabal 100 milionow na to co w danej chwili mu sie uwidzialo.

To, ze wielu ludzi domaga sie teraz inwestycji jest wynikiem dotychczasowego doswiadczenia wyrobionego przez właściciela i nie jest nieuzasadnione.

Ktorakolwiek droga bysmy nie poszli, zakupy czy szkolenie lub pokrewna potrzebne sa inwestycje bo my juz dawno gola dupa swiecimy i jest to wina wlasciciela na rowni z tym wszystkim co dal pieknego.

Ot Cupiał dał, Cupiał odebrał, zatoczyliśmy koło które coraz szybciej sie domyka i zostaniemy w miejscu sprzed przybycia Bogusława.
Odpowiedz cytując