wolfy napisał(a):

Pamiętam, że u nas na pewnym etapie był problem, bo trener znał tylko język ojczysty.
Jeśli się nauczył, to bardzo dobrze. Byłby jednym z nielicznych.
|
Z tego co pamiętam to jak przyjechała telewizja z Izraela na nasz obóz robić wywiady przed meczem z Beiatrem to tylko Skorża zaprezentował się dobrze czego nie można było powiedzieć o naszych grajkach.