Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7887
Stary 28.09.2012, 08:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam, że u nas na pewnym etapie był problem, bo trener znał tylko język ojczysty.
Jeśli się nauczył, to bardzo dobrze. Byłby jednym z nielicznych.
Z tego co pamiętam to jak przyjechała telewizja z Izraela na nasz obóz robić wywiady przed meczem z Beiatrem to tylko Skorża zaprezentował się dobrze czego nie można było powiedzieć o naszych grajkach.
Odpowiedz cytując