Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19356
Stary 27.09.2012, 22:34
Mamy przecież demokrację, a w niej liczy się to, aby koryto i szklanka większości były pełne. Co mają ich obchodzić jakieś mniejszości, wykluczeni, odrzuceni, albo tacy, którym nie podoba się rzeczywistość, w której żyją?