Zapewne chłopakom spod 0-22 chodzi o to, że Kosecki CHOLERNIE się cieszył z porażki Legii, co zresztą później plotkami było komentowane, że cieszył się z braku mistrzostwa Legii.
To zdjęcie, przez chwilę był też filmik - ale już nie da się go znaleźć :
