Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22351
Stary 27.09.2012, 20:23
Zapewne chłopakom spod 0-22 chodzi o to, że Kosecki CHOLERNIE się cieszył z porażki Legii, co zresztą później plotkami było komentowane, że cieszył się z braku mistrzostwa Legii.

To zdjęcie, przez chwilę był też filmik - ale już nie da się go znaleźć :

! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując