Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 27.09.2012, 19:45
cronos20 napisał(a):Wyświetl post
Gdybym ja miał swoją firmę, to dążył bym do tego żeby stawała się lepsza, nowocześniejsza, bardziej konkurencyjna, żeby pracowali w niej ludzie coraz zdolniejsi itd.
No tak ..... ale jakby twoja nowoczesna firma mimo wszystko przynosiła straty straciłbyś zapał ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując