cronos20 napisał(a):

|
Gdybym ja miał swoją firmę, to dążył bym do tego żeby stawała się lepsza, nowocześniejsza, bardziej konkurencyjna, żeby pracowali w niej ludzie coraz zdolniejsi itd.
|
No tak ..... ale jakby twoja nowoczesna firma mimo wszystko przynosiła straty straciłbyś zapał ...