Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22350
Stary 27.09.2012, 19:36
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wysyłasz mnie to lekarza z tego względu, że Twój umysł nie jest w stanie przetworzyć słów, które w Twoją stronę kieruję. Gdzie mam Cię wysłać? Do szkoły? Do kuratora? Do sądu, coby Cię ubezwłasnowolnić?

Skur wieniem jest JEDNOCZESNE (czy to jest wystarczająco duże dla Twojego rozumu?) okazywanie wielkiej euforii parę godzin po meczu, w którym odbiera się rzekomo ukochanej drużynie mistrza z udzielaniem wywiadów, że nigdy nie liczyło się nic poza Legią.

A po co wrzucasz jakieś wkrętki o kasie, sprawianiu radości kibolom Legii to już wie tylko Twój nieokiełznany umysł.

Tu nie chodzi o żadnej zdrady klubu, rozczarowanie wobec zawodnika który całował herb na koszulce czy cokolwiek innego. Chodzi o to, że facet jedno mówi, drugie robi. Człowiek honoru w ten sposób nie postępuje.

Ale Ty zapewne tego nie zrozumiesz, bo jesteś fanem barachła z rewolucji.
Ogólnie to się zgadzam. Lecz czasami mam wrażenie,ze tylko my,Polacy jesteśmy tacy honorowi i wszystko,każdy szczegół bierzemy na poważnie.Ale niestety takie czasy nastały i musimy się do tego przyzwyczaic - przykład idzie z góry.

Popatrzmy na Barcelone,jeden z największych klubów świata ze "wspaniałymi" kibicami,historią i dumą którym kibicuje pewnie niejeden członek z tego forum

Ich zawodnicy,rodowici Katalończycy Xavi,Pique,Iniesta,Fabregas wystepują w reprezentacji Hiszpanii. Reprezentacji,która jest największym wrogiem dla Katalończyków ,czymś z czym się zupełnie nie utożsamiają - to jest dopiero ku... i sku.. w wykonaniu wyżej wymienionych zawodników.

Tymbardziej gdy wspomni się słowa Pique do piłkarzy Realu w szatni: "wyygramy Puchar Waszego Króla" - po czym taki delikwent przyjmuję powoałenie do kadry La Roja.

Również kibiców klubu FC Barcelona można nazwac ludźmi bez honoru,którzy dają sobie pluc w twarz przez ich zawodników - wywieszają flagi Catalunya is not Spain,na każdym kroku wyrażają swoją niechęc i pogardę dla narodu hiszpańskiego,a na każdym meczu oklaskują swoich rodowitych Katalończyków,którzy jeżdżą na kadrę Hiszpanii.


to tylko jeden z przykładów takich zachowań,je można mnożyc i mnożyc,niestety takie rzeczy w świecie futbolu to codziennośc.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 27.09.2012 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując