Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 27.09.2012, 19:14
W tym momencie Wy wykażcie się swoimi umiejętnościami, zmysłem pajęczym... czymkolwiek! Jeździjcie, szukajcie... namawiajcie rodziców na podpisanie weksla i przywoźcie na Wisłę! Nie dość że zbawicie swój klub to na dodatek zostaniecie menago takim jak Dudu Dahan i będziecie trzepać taką kasiorę o jakiej nawet nie marzył Bednarz z Kapką razem wzięci!!

To z myślą oWas powstała zakładka zgłoszenia na oficjalnej w dziale kadra!!
Odpowiedz cytując