Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.09.2012, 18:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.
Framat ,wiem że nie otworze,ale przypomnij sobie inne nasze mecze z podobnymi tuzami, za kadencji wczesniejszych (co dla niektórych) znakomitosci trenerskich....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując