FraMat napisał(a):

Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.
|
Framat ,wiem że nie otworze,ale przypomnij sobie inne nasze mecze z podobnymi tuzami, za kadencji wczesniejszych (co dla niektórych) znakomitosci trenerskich....