|
brak nakładów -brak bazy- brak chęci + zdolna młodzież= marni piłkarze.
Niestety. Najgorsze, że w kolejnych latach nie widać, żeby coś się zmieniło. Gdyby za czasów Szymkowiaka, Kuźby, lania Parmy i Shalke zainwestowano w młodzież, teraz mieli byśmy komfort jak w np. Legii. Mam wrażenie że nie tylko czołówka nam ucieka, bo coraz więcej klubów inwestuje w szkółki. Ale jeszcze nie jest za późno..
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|