Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22348
Stary 27.09.2012, 17:56
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
0 22

Okazywanie radosci po wygranej zespolu w ktorym aktualnie gral to s....ienie? Lecz sie na glowe chlopie. Futbol to ich zawod.

I nie, pilkarze to nie sa .....i. Futbol to ich praca dlatego ida tam gdzie sa lepsze warunki; tj. place i perspektywy rozwoju.
Tylko frajer wolalby zarabiac powiedzmy 4x mniej w imie... czego? Sprawiania radosci kibolom Legii?
Wysyłasz mnie to lekarza z tego względu, że Twój umysł nie jest w stanie przetworzyć słów, które w Twoją stronę kieruję. Gdzie mam Cię wysłać? Do szkoły? Do kuratora? Do sądu, coby Cię ubezwłasnowolnić?

Skur wieniem jest JEDNOCZESNE (czy to jest wystarczająco duże dla Twojego rozumu?) okazywanie wielkiej euforii parę godzin po meczu, w którym odbiera się rzekomo ukochanej drużynie mistrza z udzielaniem wywiadów, że nigdy nie liczyło się nic poza Legią.

A po co wrzucasz jakieś wkrętki o kasie, sprawianiu radości kibolom Legii to już wie tylko Twój nieokiełznany umysł.

Tu nie chodzi o żadnej zdrady klubu, rozczarowanie wobec zawodnika który całował herb na koszulce czy cokolwiek innego. Chodzi o to, że facet jedno mówi, drugie robi. Człowiek honoru w ten sposób nie postępuje.

Ale Ty zapewne tego nie zrozumiesz, bo jesteś fanem barachła z rewolucji.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując