Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22347
Stary 27.09.2012, 17:41
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
0 22

Okazywanie radosci po wygranej zespolu w ktorym aktualnie gral to s....ienie? Lecz sie na glowe chlopie. Futbol to ich zawod.

I nie, pilkarze to nie sa .....i. Futbol to ich praca dlatego ida tam gdzie sa lepsze warunki; tj. place i perspektywy rozwoju.
Tylko frajer wolalby zarabiac powiedzmy 4x mniej w imie... czego? Sprawiania radosci kibolom Legii?
Bobek ! W Twoim świecie panem jest ten co daje pieniądze i za nie można z siebie robić pajaca.
Dla zobrazowania. W 1939 r. na Kresach obywatele polscy narodowości żydowskiej nagle zapomnieli o Polsce bo nastała władza radziecka i płaciła rublami, do tego stopnia, że zaczęli denuncjować polskich żołnierzy i uczestniczyć jako milicja w ich wywózkach na Syberię. Idąc Twoim tokiem rozumowania to robili dobrze bo poszli tam gdzie mieli ...lepsze warunki.
Odpowiedz cytując