Bobek90 napisał(a):

0 22
Okazywanie radosci po wygranej zespolu w ktorym aktualnie gral to s....ienie? Lecz sie na glowe chlopie. Futbol to ich zawod.
I nie, pilkarze to nie sa .....i. Futbol to ich praca dlatego ida tam gdzie sa lepsze warunki; tj. place i perspektywy rozwoju.
Tylko frajer wolalby zarabiac powiedzmy 4x mniej w imie... czego? Sprawiania radosci kibolom Legii?
|
Bobek ! W Twoim świecie panem jest ten co daje pieniądze i za nie można z siebie robić pajaca.
Dla zobrazowania. W 1939 r. na Kresach obywatele polscy narodowości żydowskiej nagle zapomnieli o Polsce bo nastała władza radziecka i płaciła rublami, do tego stopnia, że zaczęli denuncjować polskich żołnierzy i uczestniczyć jako milicja w ich wywózkach na Syberię. Idąc Twoim tokiem rozumowania to robili dobrze bo poszli tam gdzie mieli ...lepsze warunki.