FraMat napisał(a):

|
Dobre pytanie. Cupiał bedzie musiał przemysleć cała strategię wokół Wisły. Mam nadzieję, że jego deklaracje o tym, że jest kibicem znajdą odzwierciedlenie w konkretnych posunięciach
|
pierwsze co powinien zrobić to zmniejszyć wynagrodzenia dla piłkarskich amatorów. Powinni mieć kontrakty na poziomie 60 000 - 120 000 euro rocznie. Dla przykładowych "gwiazd" powinny być wyjątki, ale nie więcej niż dla trzech. Jeśli chcieli by lepiej zarabiać to nich wyjeżdżają za granicę. Ale żeby wyjechać to trzeba zasuwać i coś grać, do tego nauka języka angielskiego nieodzowna.
Kiedyś czytałem wywiad z Marcelo, że jeden trening to dla niego było mało i zostawał po nim by dodatkowo ćwiczyć.
Jestem ciekaw czy któryś inny piłkarz zostawał z nim regularnie, jakoś wątpię w to. Gdzie dziś jest Marcelo a gdzie nasi kopacze wszyscy widzimy.