0 22
Okazywanie radosci po wygranej zespolu
w ktorym aktualnie gral to s....ienie? Lecz sie na glowe chlopie. Futbol to ich zawod.
I nie, pilkarze to nie sa .....i.
Futbol to ich praca dlatego ida tam gdzie sa lepsze warunki; tj. place i perspektywy rozwoju.
Tylko frajer wolalby zarabiac powiedzmy 4x mniej w imie... czego? Sprawiania radosci kibolom Legii?
