Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22346
Stary 27.09.2012, 17:16
0 22

Okazywanie radosci po wygranej zespolu w ktorym aktualnie gral to s....ienie? Lecz sie na glowe chlopie. Futbol to ich zawod.

I nie, pilkarze to nie sa .....i. Futbol to ich praca dlatego ida tam gdzie sa lepsze warunki; tj. place i perspektywy rozwoju.
Tylko frajer wolalby zarabiac powiedzmy 4x mniej w imie... czego? Sprawiania radosci kibolom Legii?
Odpowiedz cytując