Temat
:
Wisła AGH Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Krzysztof
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline
#
125
27.09.2012, 15:46
Spóźnione, ale jednak
zdjęcia z trzech meczów Turnieju o Srebrną Siatkę:
Wisła - UEK
Wisła - VK Spišská Nová Ves
Wisła - Wieżyca
Krzysztof
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysztof
Odwiedź stronę domową użytkownika Krzysztof!
Znajdź inne posty napisane przez Krzysztof