Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22343
Stary 27.09.2012, 15:31
Ty tylko udajesz głąba nieumiejącego czytać czy autentycznie myślisz, że czuję się oszukany przez Koseckiego? Nie czuję, bo doskonale wiem, że 99,9% piłkarzy to dziw ki. Nie rozumiem tylko dlaczego mam tego nie stwierdzać? Padło pytanie wyżej - czemu go nie lubimy to odpowiedziałem: bo się skur wił.

Bo w tej chwili rozmowa między nami wygląda tak

Ja: ta kobita to dziw ka, bo się puszcza
Ty: a co Ty myślisz, że kobiety się nie puszczają?
Ja: przeczytaj jeszcze raz, nie napisałem, że się nie puszczają tylko to, że te które się puszczają to dziw ki
Ty: witaj w prawdziwym życiu.

Poważnie, oświeć mnie gwiazdo Orientu i podnóżku ludu Paryża. Dlaczego mam nie nazywać skur wienia Koseckiego, skur wieniem? Bo to jest jedyna rzecz, która w tej rozmowie mnie dziwi. To, że Kosecki się skur wił - uwierz - nie dziwi mnie wcale.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 27.09.2012 o godz. 15:34.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując