Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 27.09.2012, 15:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem co zrobi Cupiał jesli okaże się, że w przerwie zimowej znajdujemy się na miejscu spadkowym?
Sypnie kasą czy sprzeda Meliksona, Genkowa i połowę młodzieży, zatrudni Kasperczyka czy innego Ojrzynskiego i każe wejść z tym skladem do LM?
Każe bednarzowi sprzedac telebim i tak ze 12tysięcy krzesełek..
Odpowiedz cytując