Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22332
Stary 27.09.2012, 12:34
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Pani prezes Warty miala przynajmniej jaja/jajniki i powiedziala przed kamerami ze oddala glos na tego grubego frajera. Ciekawe czy reszta bedzie miec na tyle honoru. Watpie.
Wstyd... Co nie zmienia faktu ze u Nas nie lepiej, glosy oddane na Koseckiego...
Wasza legenda, Jego syn gra u Was pierwsze skrzypce - będziecie mieli jeszcze lepiej niż do tej pory
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując