Pani prezes Warty miala przynajmniej jaja/jajniki i powiedziala przed kamerami ze oddala glos na tego grubego frajera. Ciekawe czy reszta bedzie miec na tyle honoru. Watpie.
Wstyd... Co nie zmienia faktu ze u Nas nie lepiej, glosy oddane na Koseckiego...
