JrQ- napisał(a):

Przecież na jakiejś konferencji prasowej po europejskich pucharach mówił po angielsku o ile mnie pamięć nie myli.
Poszukam jak będę w domu
|
Pamiętam, że u nas na pewnym etapie był problem, bo trener znał tylko język ojczysty.
Jeśli się nauczył, to bardzo dobrze. Byłby jednym z nielicznych.