funkykoval napisał(a):

A mnie zastanawia na nagonka na sędziego Wajdę ze strony Warty, PS i innych
Porównując karnego, odgwizdanego w 1/2 PP w Krakowie przez Borskiego za "faul" lPaljicia na Piechu, do tego Wajdy, to jednak mimo wszystko Sikorski stał na przeciwko bramki i być może trafiłby tym razem w jej światło strzelając gola.
|
Bardzo odważna teza. Niestety - praktyka meczowa jej nie potwierdza. Najbardziej prawdopodobny wariant po strzale Sikorskiego to aut dla przeciwnika.