JrQ- napisał(a):

|
i Skorża zna angielski, bez przesady
|
No to chyba niedawno się nauczył...
I niestety - to nie jest przesada. Nasi "młodzi zdolni" trenerzy to zwykłe tłuki, którym nie chce uczyć się języków.
Wiem, że trudno to sobie wyobrazić, ale takie są realia.
Gdyby się jednak okazało, że za taką kasę Maciuś nie zrobił sobie kursu angielskiego znaczyłoby to, że jest kompletnym idiotą. Dostał dar od losu, powinien starać się maksymalnie go wykorzystać.
-Goral- napisał(a):

|
Kwota jak najbardziej adekwatna co do jego umiejętności trenerskich.
|
To była ironia?
Nigdzie w Europie by tyle nie dostał, bo w ligach w których płacą sumy zbliżone lub większe takich leszczy nie przyjmują. Zwłaszcza gdy jest się takim poliglotą.
Nie to, żebym twierdził, że nie zasługuje. Skoro ktoś chce mu tyle płacić, to bardzo fajnie. Nie udawajmy jednak, że ma CV na takie zarobki, bo żaden poważny klub nawet by na niego nie spojrzał.
Może źle to ująłem. Powinno być: "żaden poważny klub nigdy na niego nie spojrzał".