Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7882
Stary 26.09.2012, 20:32
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
i Skorża zna angielski, bez przesady
No to chyba niedawno się nauczył...

I niestety - to nie jest przesada. Nasi "młodzi zdolni" trenerzy to zwykłe tłuki, którym nie chce uczyć się języków.
Wiem, że trudno to sobie wyobrazić, ale takie są realia.

Gdyby się jednak okazało, że za taką kasę Maciuś nie zrobił sobie kursu angielskiego znaczyłoby to, że jest kompletnym idiotą. Dostał dar od losu, powinien starać się maksymalnie go wykorzystać.

-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Kwota jak najbardziej adekwatna co do jego umiejętności trenerskich.
To była ironia?
Nigdzie w Europie by tyle nie dostał, bo w ligach w których płacą sumy zbliżone lub większe takich leszczy nie przyjmują. Zwłaszcza gdy jest się takim poliglotą.

Nie to, żebym twierdził, że nie zasługuje. Skoro ktoś chce mu tyle płacić, to bardzo fajnie. Nie udawajmy jednak, że ma CV na takie zarobki, bo żaden poważny klub nawet by na niego nie spojrzał.
Może źle to ująłem. Powinno być: "żaden poważny klub nigdy na niego nie spojrzał".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.09.2012 o godz. 09:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując