Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7881
Stary 26.09.2012, 19:23
kpn napisał(a):Wyświetl post
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...45844915_n.jpg
ciekawe skad oni Skorże wytrzasnęli
To stara już historia. Żydków swego czasu rozjebał 5:0 i wpadł im w oko.

A potem Barcelonę też ograł, dobre mecze z Totenhamem,

Dalej też potwierdzał klasę.

W lidze wyniki:
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
3 miejsce i PP
3 miejsce i PP

W każdym roku coś wygrał(no w 1 nie dokończył sezonu, ale zostawił zespół na 1 miejscu)

Do tego upokorzył Spartak, wyszedł z grupy LE, dobre mecze ze Sportingiem.(widocznie jedyną rysę Levadię już olali, zwłaszcza patrząc na ówczesny skład Wisły)

Kwota jak najbardziej adekwatna co do jego umiejętności trenerskich.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 26.09.2012 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując