kpn napisał(a):

To stara już historia. Żydków swego czasu rozjebał 5:0 i wpadł im w oko.
A potem Barcelonę też ograł, dobre mecze z Totenhamem,
Dalej też potwierdzał klasę.
W lidze wyniki:
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
3 miejsce i PP
3 miejsce i PP
W każdym roku coś wygrał(no w 1 nie dokończył sezonu, ale zostawił zespół na 1 miejscu)
Do tego upokorzył Spartak, wyszedł z grupy LE, dobre mecze ze Sportingiem.(widocznie jedyną rysę Levadię już olali, zwłaszcza patrząc na ówczesny skład Wisły)
Kwota jak najbardziej adekwatna co do jego umiejętności trenerskich.