Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4027
Stary 26.09.2012, 18:23
Wie ktoś czy Wisła dostaję dodatkową kasę za puszczanie ich meczu w Izraelu, Anglii a ostatnio nawet w Stanach? Bo od C+ wiadomo że dostaje. Wie ktoś ile to jest?
Odpowiedz cytując