thechris napisał(a):

|
To, że Jaliens zagrał jeden dobry mecz to wcale nie oznacza, że zagra drugi dobry. I to z rzędu. Patrząc w niedaleką przeszłość to radziłbym się nastawić, że raczej zagra teraz z 10 meczów fatalnych ...z rzędu. Jak to Jaliens. Natomiast jeśli zagra drugi mecz dobry (1% szans) to spodziewałbym się, że zażąda podwyżki (99% szans).
|
Tak też nie musi być. Myślę, że równie dobrze dopiero wiosną może zacząć cofać nogę bo zdaje sobie sprawę, że ma 0,00% szans pozostania w Wiśle po lecie 2013 na przyzwoitych dla niego warunkach, a z drugiej strony wiadomo że przede wszystkim będzie musiał być zdrowy żeby się gdziekolwiek załapać.
A co do meczu z Piastem - wydaje się, że remis jest nie do pogardzenia.
Aczkolwiek Piast to też nie orły i mecz może się różnie ułożyć = może uda się ugrać 3, a może... dostaniemy w pupę.