Dariook napisał(a):

Po Polsku...
W razie problemow poprosi jedna z rodaczek , zeby przestala zajadac winogrona i ruszyla dupsko z pufy.
|
To je vyborne!
"...ja tam uważam go za dobrego trenera, ale słabego przywódce i mało charyzmatycznego.."
Mam dość podobną opinię na jego temat.