Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7879
Stary 26.09.2012, 14:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ale najśmieszniejsze jest to, ze mogą mieć za ta kasę nawet i Guardiole lub Beniteza a wzieli takiego ogóra!
Ale trzymam za niego kciuki wiec niech dumnie przeciera szlaki. Jak coś ugra to za nim pójdą Probierz, Zielinski, Smuda , nastanie moda na polskich trenerów a tym samym będziemy zmuszeni do zatrudnienia obcokrajowca
Bez jaj już z tym Guardiolą za 1,5 bańki

i Skorża zna angielski, bez przesady

ja tam uważam go za dobrego trenera, ale słabego przywódce i mało charyzmatycznego
Odpowiedz cytując