Dariook napisał(a):

Ale najśmieszniejsze jest to, ze mogą mieć za ta kasę nawet i Guardiole lub Beniteza a wzieli takiego ogóra!
Ale trzymam za niego kciuki wiec niech dumnie przeciera szlaki. Jak coś ugra to za nim pójdą Probierz, Zielinski, Smuda , nastanie moda na polskich trenerów a tym samym będziemy zmuszeni do zatrudnienia obcokrajowca
|
Bez jaj już z tym Guardiolą za 1,5 bańki
i Skorża zna angielski, bez przesady
ja tam uważam go za dobrego trenera, ale słabego przywódce i mało charyzmatycznego