Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 26.09.2012, 13:55
Tak, ja sie zgadzam całkowicie z tym co napisałeś bo jednak to jest wielki problem u nas. Zbyt wiele wolnego czasu oraz duza kasy w mlodym wieku musi troszkę przestawić płytki w mózgu. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie prowadzenie kariery młodego piłkarza, to musi byc ktos kto zna tych chłopaków jak własne matki i wie ile, jak, czego, i kiedy.
Dlatego taki Szewczyk jest w tym momencie osiaga apogeum i juz więcej nie wchłonie,...
Zamiast szansy robimy mu krzywdę ale to jeszcze wyjdzie za jakis czas. Powinien byc pokierowany na rozwoj , Przyjdzie nowy trener, nowy piłkarz - lepszy i pójdzie Szewczyk na odstrzał...powielone zostaną błędy jak z Maleckim.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.09.2012 o godz. 20:20.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując