Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7876
Stary 26.09.2012, 13:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
usłyszeli że dzięki niemu " liga będzie ciekawsza " i wzięli to sobie do serca
A może Maciej pomoże teraz Wiśle i ściągnie tam w okienku zimowym odpowiednio: Garguła (5mln Euro),Sikorski(3mlnEuro),Frederiksena(2mln Euro), gratis dorzucimy dyrektora Bednarza hehehe no co stać ich na to hehehe
Odpowiedz cytując