Karherop napisał(a):

usłyszeli że dzięki niemu " liga będzie ciekawsza " i wzięli to sobie do serca
|
A może Maciej pomoże teraz Wiśle i ściągnie tam w okienku zimowym odpowiednio: Garguła (5mln Euro),Sikorski(3mlnEuro),Frederiksena(2mln Euro), gratis dorzucimy dyrektora Bednarza hehehe no co stać ich na to hehehe