Ale najśmieszniejsze jest to, ze mogą mieć za ta kasę nawet i Guardiole lub Beniteza a wzieli takiego ogóra!
Ale trzymam za niego kciuki wiec niech dumnie przeciera szlaki. Jak coś ugra to za nim pójdą Probierz, Zielinski, Smuda , nastanie moda na polskich trenerów a tym samym będziemy zmuszeni do zatrudnienia obcokrajowca
