Marcin_fan napisał(a):

|
Cupiał ma tam jeździć ? On tam ma wysłać dwoje wykształconych, zaufanych ludzi którzy podpatrzą i zrobią coś takiego u nas przy pełnym poparciu właściciela.
|
A, to już nawet wiadomo kto pojedzie. Kapka i Rogala. Wrócą i powiedzą:
"u nas jest tak samo - nic nie zmieniać".
Dariook napisał(a):

Wolfy, tylko że Kuzera sam sobie zniszczył karierę w Wiśle i RP.
Po tym jak świrując samochodem po pijaku "urwał " nogę koledze z Wisły - Skrzekowskiego, tym samym niszcząc jego karierę a na dodatek nie udzielił mu pomocy bo sie zerwał ... to w Wiśle nie było dla niego juz miejsca.
|
Dlatego właśnie pisałem o braku kontroli i wychowania. W każdej zachodniej akademii kładą nacisk nie tylko na umiejętności piłkarskie, ale też na przygotowanie mentalne i wychowanie. Wiadomo - jakiś świr zawsze się trafi, ale nasza złota młodzież została zostawiona samopasi skończyło się jak się musiało skończyć.
To nie jest mój wymysł, wielu trenerów o tym wspominało. Co jakiś czas pojawiają się zresztą artykuły w stylu: "dlaczego nasze młode talenty wyrastają na starych alkoholików?". Taki Błaszczykowski nie chciał iść do akademii Górnika, bo tam tylko chlali i dupy sprowadzali. Mało wymowny przykład? Ale akurat on miał już w tym wieku dobrze w głowie poukładane, bo dostał taką szkołę życia jakiej nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić...