No i Klaus dobrze napisal ze politycy boja sie wziazc odpowiedzialnosci za swoje czyny dlatego stosuja spychologie. Wszystko zwalaja na innych. Brak odwagi i honoru tylko przywiazanie do koryta. A najgorsze ze ciagle maja spore poparcie za swoje pozorowanie polityki.
