Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19346
Stary 26.09.2012, 11:53
No i Klaus dobrze napisal ze politycy boja sie wziazc odpowiedzialnosci za swoje czyny dlatego stosuja spychologie. Wszystko zwalaja na innych. Brak odwagi i honoru tylko przywiazanie do koryta. A najgorsze ze ciagle maja spore poparcie za swoje pozorowanie polityki.