Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22322
Stary 26.09.2012, 09:34
Zawsze mnie dziwi, ze tzw. "fanatcy" bojoktuja mecze kadry u siebie zeby nie nabijac kasy dziadom z pzpn, a z drugiej strony chodza na mecze klubowe nabijajac kase takim samym betonowym pseudodzialaczom - gdzie tu jakas logika ?

http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...ndowaniem.html
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując