Zawsze mnie dziwi, ze tzw. "fanatcy" bojoktuja mecze kadry u siebie zeby nie nabijac kasy dziadom z pzpn, a z drugiej strony chodza na mecze klubowe nabijajac kase takim samym betonowym pseudodzialaczom - gdzie tu jakas logika ?
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...ndowaniem.html