Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2789
Stary 25.09.2012, 21:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
kiedys było tak , że wymagaliśmy od obcokrajowców 2 razy lepszej gry niż krajowych zawodników ( vide Uche , Cantoro , Mijailovic ) , teraz przychodzą do nas przeciętni piłkarze i zaczynam ich bronich po złych zagraniach... paranoja
ja wymagam od wszystkich gry 2 razy lepszej niż to co robią teraz. Bo jest to jawne kopanie się po czołach. Czy mówimy o przeciętnych Polakach czy obcokrajowcach. Mnie nie interesuje czy zrozumie, gdy z trybun usłyszy "jazda z ....ami" - chciałbym, by zrozumiał, że gdy nie potrafi prosto kopnąć piłki to powinien zmienić zawód. Tak samo jak chciałbym, by nasz trener przestał skrobać coś w kajeciku a zaczął tam coś rysować. Np. schematy rozegrania piłki - bo tego nijak nie widać. Podają bez ładu i składu, biegają każdy sobie, a jak przyjdzie co do czego to szukają dośrodkowań. Jest pięknie, cel wykonany.

Odpowiedz cytując