|
Może i to jest myśl. Podczas Euro twierdziłem że jak mamy nie wyjść z grupy to powinniśmy dostać po 5-0 od każdego. Trzeba dotknąć dna aby się odbić. Podobnie jest i tu, musi być naprawdę źle aby ktoś nie wytrzymał i rozwalił ten Beton. Kręcina byłby dobry do rozpierduchy
|