Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7756
Stary 25.09.2012, 21:09
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Co wy gadacie jaki Kręcina pewnie wygra ale to będzie katastrofa
Dokładnie. I będzie można zacząć budować od początku. Niech wygra.

Cytat:
Po środowisku już rozeszła się wieść o sojuszu. Broniszewskiego na wiceprezesa ds. szkolenia miałby dodatkowo wesprzeć Roman Kosecki, natomiast sam Broniszewski dość głośno przekonywał innych trenerów, że głosować trzeba właśnie na „Kosę”. Trenerzy dysponują w sumie trzema głosami.
Dlatego musi być Kręcina. Każdy inny czy lemingowy Boniek czy Kosa czy Antkowiak będzie musiał zawrzeć jakieś zgniłe kompromisy z obrzydliwymi ludźmi. A jak już zawsze to leży. Będzie musiał się zajmować realizacją obietnic, a nie normalnym zarządzaniem.

Tylko Zdzich!
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 25.09.2012 o godz. 22:46.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując