alkoholik napisał(a):

|
Co wy gadacie jaki Kręcina pewnie wygra ale to będzie katastrofa
|
Dokładnie. I będzie można zacząć budować od początku. Niech wygra.
Cytat:
|
Po środowisku już rozeszła się wieść o sojuszu. Broniszewskiego na wiceprezesa ds. szkolenia miałby dodatkowo wesprzeć Roman Kosecki, natomiast sam Broniszewski dość głośno przekonywał innych trenerów, że głosować trzeba właśnie na „Kosę”. Trenerzy dysponują w sumie trzema głosami.
|
Dlatego musi być Kręcina. Każdy inny czy lemingowy Boniek czy Kosa czy Antkowiak będzie musiał zawrzeć jakieś zgniłe kompromisy z obrzydliwymi ludźmi. A jak już zawsze to leży. Będzie musiał się zajmować realizacją obietnic, a nie normalnym zarządzaniem.
Tylko Zdzich!