To jedynie dowód, że należy każdy pogląd konkretnego uczestnika forum, jednak traktować oddzielnie (w tym rw88 również).
Teza o tym że powinien być u nas dobry trener z zagranicy i to z zapleczem młodych zdolnych polskich trenerów jako asystentów jest i moim poglądem, a co do innych u wspomnianego użytkownika, to litościwie je ..przemilczmy, cóż, jak pisał Michel de Montaigne: „Nikt nie jest w wolny od mówienia bredni, źle jest jedynie mówić je z wysiłkiem" ufam więc że te pozostałe "poglądy" były klepnięte od tak, bez wysiłku i pewnie stąd bez sensu.
PS i OT., a Fornalikowi życzę szczęścia tak jak i naszej reprezentacji bo tylko ono nas może uratować i dać jakąś szanse na awans do MŚ, choć w jego sukces dziś ciężko uwierzyć, ale z drugiej strony cuda się czasem zdarzają ..
________
A wracając do tematu, Probierz pracuje już u nas na tyle dużo czasu, aby błysnął czymś więcej niż tylko ustawieniem Jaliensa na pozycji def. pomocnika. A może tak, jakieś schematy gry, przesuwanie sie formacji na boisku, ale to chyba na dziś jedynie kibicowskie życzenie aby było lepiej ..